Головна » Календар » Новини

"Без тебе універ не універ..." або День ФізМату 2014
11.04.2014, 14:23

       29 березня 2014 року фізмат вкотре вітав зі святом Дня факультету зустрічав гостей, та дарував море позитиву.
Фізико математичний факультет – найкращий. І таку думку маю не лише я. Чому так? Бо на ньому вчаться і працюють особливі люди, бо у нього є свої звичаї, свої традиції і одна з них – це День фізико-математичного факультету. 
День фізмату святкують щороку в останню суботу березня. Перший такий захід відбувся у далекому 1978 році, і традиційно організаторами свята виступають студенти випускного 5-го курсу.
      Враження від святкового концерту завжди особливі, бо відчуваєш піднесення і гордість за свій факультет і власний вибір життєвого шляху. Атмосфера у залі під час концерту надзвичайно святкова та позитивна. Цього року глядачів було чимало. Крім студентів на свято також завітали гості, випускники минулих років, батьки потенційних першокурсників.
        З року в рік День факультету розпочинається з Гімну Фізмату. Текст надихає кожного, піднімає настрій і налаштовує на урочистості.
Слова декана про факультет, слова студентів про викладачів, викладачів про студентів радували усіх. Крім слів подяки, студентами 5-го курсу представлено чимало смішних сценок, запальних танців та багато авторського відео. Як завжди, перший курс пройшов посвяту у студенти і зрозумів «хто такий студент», «як отримати залік», і що таке «життя в гуртожитку». Першокурсники не підвели і показали, що саме студенти фізико – математичного факультету найкращі, і ми є сім’я.
Випускний 5 курс чудово попрацював у підготовці свята, вклав в нього всю свою душу і залишив у кожному серці  глядача частинку власних відчуттів про улюблений факультет.
       Хочу сказати велике спасибі вам, випускники, за гарне свято, за чудовий настрій і потужне відчуття єдиної родини…
      Віват, Фізмат!

 

  

 Додав: yur4ik | Контактна особа: Науменко Таміла, 521 гр. | Теги: випускники, традиція, концерт, день фізмату, 2014, студенти, 5 курс, свято, день факультету
Переглядів: 1345 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv