Головна » Календар » Новини

На фізматі відсвяткували День факультету!
30.03.2016, 10:52

Ось і відбулося грандіозне свято, на яке всі так чекали. 26 березня 2016 року фізматівська родина святкувала свій День факультету!

Щороку тематика свята приємно дивує. Наш фізмат приміряє на себе різні образи, і цього року ми мали змогу опинитися на самому Олімпі! Святково прикрашений хол, фотографії богів і богинь фізмату та величні колони – усе нагадувало справжню Стародавню Грецію.

Концерт, як завжди, розпочався із гімну факультету, який знають всі - від першокурсників до випускників. Традиційним було привітання декана фізмату Світлани Віталіївни. П’ятий курс зміг пронести дух античності через усе свято: прекрасний танок дівчат-красунь, жартівливі боги фізмату, душевні пісні, грандіозний номер лайт-шоу та гумористичні сценки. Не залишилися осторонь і викладачі, запропонувавши відео-ролик, де ми побачили, які вони не на роботі. Також на свято завітали вихованці ДСПЦ «Сигнал», подарувавши чарівні палички, які підтримують інтелект, креатив, гумор і мудрість фізико-математичного факультету.

День фізмату – це не просто свято, це мить, коли випускники, викладачі та студенти збираються однією дружньою родиною для того, щоб розділити свої спогади, емоції та слова подяки один з одним. Хтось згадає свої минулі студентські роки, а хтось тільки визначиться з вибором. Але всіх нас об’єднує гордість за те, що ми є частиною найкращого факультету Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка!

Віват Фізмат!

  

  

  

  Додав: yur4ik | Контактна особа: Лаштун Олександра | Теги: день факультету, 2016, свято, 5 курс, студенти, день фізмату, концерт, Халявка, традиція, випускники
Переглядів: 1283 | Рейтинг: 5.0/2
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv