Головна » Календар » Новини

День фізико-математичного факультету 2015
03.04.2015, 12:00

Кожного року в останню суботу березня випускники фізико-математичного факультету СумДПУ ім. А.С. Макаренка дарують неперевершені емоції великій сім’ї фізмату – організовують святкування Дня фізмату.

Факультет з нетерпінням чекав цього дня! Усі викладачі та студенти ретельно готувалися до нього.

Тематика свята – завжди таємниця для гостей. І цього разу виявилося, що в одному залі зібралися знамениті зірки кіно. Червона доріжка, оскар, перегляд кінострічок – усе як у справжньому Голівуді.

Звичний хол фізмату важко було впізнати. Фотокартки зіркових викладачів не залишили байдужими нікого. Відеокамера фіксувала щирі та яскраві посмішки друзів після довгої розлуки.

Початок свята не змусив довго чекати, і усі поринули в перегляд захоплюючого кінофільму, режисерами якого стали наші п’ятикурсники. Свято було насичене різноплановими і несподіваними номерами. Тільки у такий день на одній сцені ми могли побачили тріо студентів та викладачів, які пустили в зал хвилю позитиву. Родзинкою Дня факультету завжди є виступ викладачів, і дуже багато прихильників з’явилося у новоствореного колективу «Падебасочки» завдяки їх запальному танцю та патріотичній пісні. Німе кіно та «Учитель танців» ще раз переконали в тому, що нас навчають не тільки розумні, а й креативні, співочі, танцювальні та гуморні, викладачі.

 Організатори не порушили і традицій Дня факультету – провели посвяту першокурсників, які гідно пройшли “Надскладні” випробування і стали уже по-справжньому студентами нашого факультету. Проведений аукціон додав усім надії в успішному складанні літньої сесії.

Серця глядачів билися в унісон зі студентами 5-го курсу, які найбільше хвилювалися, і діклали максимум зусиль до організації свята. Хореографічні, вокальні, комічні та відео номери доповнювали один одного, створюючи незабутню кінострічку “День фізмату – 2015”, яку хочеться переглядати знов і знов!

P.S. Прихильники з нетерпінням чекають нових номерів та хітів від викладацького колективу «Падебасочки». 

  

  Додав: yur4ik | | Теги: студенти, день фізмату, свято, концерт, фізмат, традиція, 5 курс, випускники
Переглядів: 1425 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv