Головна » Календар » Новини

Студенти фізмату підкорили Міжнародний конкурс "Золотий байт"
29.03.2016, 10:39

25 березня 2016 року у м. Києві на базі Комп’ютерної академії ШАГ відбувся регіональний фінал Міжнародного чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий байт». Творчі роботи учасників були представлені в 10 різних номінаціях, за темою «Invent. Create. Change».

Щороку у чемпіонаті приймають участь більш, ніж 10 000 учасників України, Казахстану, Чехії, Білорусії, Латвії, Литви, Естонії. З -поміж багатьох проектів, що були представлені на відбірковому турі, на фінал пройшли роботи і двох команд фізико-математичного факультету.

Відеофільми наших студентів та їх захист були високо оцінені членами журі. Творчий колектив у складі Рубан Аліни та Вельбоя Владислава були нагороджені сертифікатом за зайняте IV місце, а студентки 432 групи Вовк Аліна і Вандик Юлія посіли почесне III місце у номінації «Short Movie».

Студенти отримали не тільки досвід, а й позитивні емоції від конкурсу. Тож, бажаємо їм творчої наснаги та подальших перемог!

  

 Додав: yur4ik | Контактна особа: Вандик Юлія | Теги: студенти, конкурс, золотий байт, ShortMove, Фінал, ІТ, Перемога, чемпіонат
Переглядів: 1157 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv