Головна » Календар » Новини

На фізматі визначили "сильний заряд"
21.03.2015, 09:59

18 березня 2015 року на фізматі СумДПУ ім. А.С.Макаренка проводився інтелектуальний конкурс «Слабкий заряд». У грі прийняли участь одинадцять студентів фізико-математичного факультету, кожен з яких захищав честь своєї групи. Деякі гравці прийшли навіть зі своєю командою підтримки.

Кожний раунд складався з цікавих запитань на кмітливість, уважність та знання з різноманітної тематики. Ведуча задавала питання по колу кожному з учасників гри. Студенти повинні були відповідати якомога швидше, адже на кожний раунд відводилося лише три хвилини. Родзинкою гри було те, що гравці шляхом голосування та доцільним поясненням самі обирали того, хто найгірше відповідав на питання і хто має піти.

Один за одним гравці виходили з гри, поки не залишилось двоє учасників-фіналістів. Для визначення переможця кожному з них було задано по п’ять додаткових питань, за результатами яких перемогу отримала студентка 431 групи Хілобок Світлана. Щоб відновити запас енергії, переможниці було вручено винагороду – шоколадний презент.

Вітаємо усіх учасників гри та групи їх підтримки із вдалим святом інтелекту і кмітливості та бажаємо у майбутньому нести лише сильний заряд! 

  Додав: yur4ik | | Теги: інтелект, гра, конкурс, фізмат, шоу, слабий заряд, Перемога
Переглядів: 1100 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv