Головна » Календар » Новини

Відкритий студентський кубок "Compservice" з гри "Що? Де? Коли?"
27.11.2014, 12:06

26 листопада 2014 року у Іллінському виставковому центрі відбувся відкритий студентський кубок "Compservice" з гри "Що? Де? Коли?", у якому прийняли участь навчальні заклади міста Суми. Загалом було 18 команд. Сумський державний педагогічний університет представляли декілька команд, серед яких і команда фізико-математичного факультету "Воїни Свєти". Честь фізмата відстоювали Первухін Владислав, Чавдар Володимир, Федоренко Вероніка, Зубко Вікторія, Лебедєв Сергій та капітан команди Хілобок Світлана.

Гра складалася з двох турів по 15 запитань, в учасників мозок працював напружено, не вистачало лише кави та шоколаду для збільшення інтенсивності. Перше місце зайняла команда СумДУ. Наші студенти відстояли честь фізико-математичного факультету з гідністю зайняли 9-те місце.

Тож бажаємо не засмучуватись, а більше читати, цікавитися новинками у різних галузях наук, літератури, мистецтва, розширювати власний світогляд та ерудицію, і у подальших конкурсах займати призові місця. У нас вийде, бо ми – фізмат!

  

  Додав: yur4ik | | Теги: команда, інтелект, гра, фізмат, CompService, Що? Де? Коли?
Переглядів: 1244 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv