Головна » Календар » Новини

НАШ УСПІХ НА МІЖНАРОДНОМУ СЕМІНАРІ
09.11.2013, 12:47
   7-8 листопада 2013 року викладачі кафедри інформатики Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка у складі О.В. Семеніхіної, Н.В. Дегтярьової, С.І. Петренка та О.М. Удовиченко відвідали Міжнародний тренінговий семінар для науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів «Освітні ініціативи викладачів», який відбувся на базі в Київського університету імені Б. Грінченка і при активній підтримці компанії Microsoft. 
    На семінарі були розглянуті можливості використання новітніх розробок у галузі ІТ для підвищення якості і ефективності взаємодії суб’єктів навчання. Перед учасниками семінару виступили генеральний директор компанії Microsoft з питань взаємодії з навчальними закладами Д. Пташинскі (Jim Ptaszynski), доцент кафедри природничо-наукової освіти Університету Д. Медісона професор Дэвид А. Slykhuis (David A. Slykhuis) та інші науковці з доповідями про продукти компанії Microsoft та їх використання у повсякденній і професійній діяльності. 
   Фахова підготовка наших викладачів дозволила у числі перших завершити усі поставлені практичні завдання і одержати сертифікати, які підтверджують не лише успішне підвищення кваліфікації, а і високий науково-методичний рівень кафедри інформатики СумДПУ ім. А.С. Макаренка.

 

Додав: yur4ik | | Теги: викладачі, семінар, кафедра інформатики, міжнародний тренінг, Microsoft
Переглядів: 1369 | Рейтинг: 5.0/2
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv