Головна » Календар » Новини

День працівників освіти відзначили святковим концертом
05.10.2015, 17:13

На дворі буяє осінь. Вона укрила землю золотим листом і покликала за собою три свята: перше з них – це перше вересня, День знань, сповнений хвилювання перед невідомим.

Другий – День працівника освіти, день людей, які сіють у душі дітей зерно знань. А третій - День студента, найбезтурботнішої людини в світі.

Саме 5 жовтня о 13:30 на фізико-математичному факультеті під керівництвом новообраного студдекана Каріни Чабаненко пройшов концерт до Дня працівників освіти. Він розпочався показом відео "Теорема", в якому обгрунтовувалась формула гарного настрою викладача. Свято трішечки нагадувало школу, адже ведучі - Наталія Авраменко та Максим Бондар, були вдягнені в шкільну форму і звучала пісня "Учат в школе" від хлопців 1-2 курсів. Всім сподобалась гумористична сценка "Моменти із життя студента" та пісня Ані Рибалки "Спасибі, вчителю". Під впливом такої тематики своїми шкільними спогадами поділилась Ольга Серофимівна Чашечнікова. Дуже емоційно зустріли рубрику "Пізнай себе", де викладачі мали впізнати за висловлюваннями себе та своїх колег. Відбулося караоке, про яке говорила Каріна у своїй передвиборчій програмі. Декан факультету Петренко Світлана Віталіївна охоче співала зі студенткою пісню "Желаю".

Студенти демонстрували свої таланти, – хто читав вірші, а хто ліричний реп. Свято закінчилось шкільним вальсом та фотозйомкою усієї дружньої сім'ї фізмату.

Бажаємо натхнення та радощів нашим викладачам, які віддають частку своєї душі нам, вдячним студентам! 

  

 Додав: yur4ik | | Теги: привітання, студенти, концерт, свято, фізмат, день працівників освіти, день учителя
Переглядів: 1181 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv