Головна » Календар » Новини

Свято Дня вчителя!!!
07.10.2013, 10:22
   Рік у рік Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка святкує День Вчителя! Ось і цього разу не порушили традицію - 3 жовтня відбувся святковий концерт!
   Зібралося багато глядачів, основними з яких були викладачі. Для них свою творчість демонстрували ансамбль «Екстрим», танцювальний колектив «Артес», пісні в виконанні Поломєєвой Н.А., Каплі  М., незабутнє соло на саксофоні та інші.
Звісно, центральне місце зайняло вручення оскарів!
   Оскар за кращу чоловічу викладацьку роль отримав Гончаренко А.В., оскар «Кращий режисер педагогічного дійства» дістався Лобановій В.І., оскар «Кращий дизайнер» – Ванєєвій Л.О. та оскар за великий внесок в університетський кінематограф отримав Заболотний І.П.
   На завершення слово надали ректору університету Кудренку А.І., який нагородив подяками викладачів різних факультетів.
   Та найважливішою нагородою для фізико-математичного факультету була відзнака наших викладачів Мартиненко О.В. та Юрченка А.О..
     Також перед початком концерту було проведено виставку виробів викладачів та студентів! Комісія оцінювала стіннівки та поробки, і в кожній номінації було визначено переможця. І як же фізико-математичний факультет без призових місць!?
    В номінації «Краща стіннівка університету» наш факультет зайняв почесне 1 місце, а в номінації «Кращі поробки університету» ми отримали 3 місце! Тут нам і справді є чим пишатися!
     Вітаємо ще раз наших дорогих викладачів із професійним святом та бажаємо їм усіляких гараздів!

    


Додав: yur4ik | | Теги: концерт, свято, День вчителя, нагородження
Переглядів: 1428 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv