Головна » Календар » Новини

Вебінар: досвід освіти США та України
05.04.2014, 14:47

     3-4 квітня 2014 року на базі фізико-математичного факультету СумДПУ ім. А.С. Макаренка за підтримки Лабораторії використання інформаційних технологій в освіті відбувся Міжнародний вебінар «Система позакласної роботи з математики. Досвід США та України», який започатковано в рамках Міжнародного проекту «Розвиток інтелектуальних умінь і творчих здібностей учнів та студентів у процесі навчання математики». Ідейним натхненником цього заходу стала доктор педагогічних наук, професор кафедри математики Чашечникова О.С. 
     За допомогою сучасних технологій відеозв’язку було організовано діалог з науковцями та викладачами Університету Кеннесоу, штат Джорджіа, США з одного боку та досвідченими викладачами і вчителями Сумщини з другого. Під час діалогу були обговорені питання організації та технологій навчання математики як у вищій, так і старшій та середній школах. Цікавим був виступ американської сторони про наукову та навчальну діяльність Університету Кеннесоу. Доповідачі з України торкалися питань позакласної роботи, зокрема були висвітлені особливості роботи Малої академії наук, підтримка олімпіадного руху на Сумщині, проведення конкурсу «Кенгуру» тощо. 
     Результати зустрічі показали необхідність проведення таких заходів, про що зазначили обидві сторони.

  

 Додав: yur4ik | Контактна особа: Чашечникова О.С. | Теги: вебінар, учителі, досвід, Кеннесоу, Онлайн, сша, лабораторія, освіта
Переглядів: 1087 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv