Головна » Календар » Новини

Перемогла дружба!
10.10.2014, 13:06

Ось і минули змагання з міні-футболу «Кубок декана». А ми так довго на них чекали!!! Адже де ще можна було проявити свої здібності з даного виду спорту та отримати насолоду від самої фізматівської атмосфери?!

Цього року участь брали студенти 1-5-х курсів та випускники нашого факультету. Ігри почалися завзято. Команди вперто йшли до поставленої мети, переживаючи сильні емоційні напруження. Та гравцям вдалося подолати це й показати гарні результати. А ми, вболівальники, бачили у кожного гравця блиск в очах. Адже це незабутні відчуття – жага до перемоги…

Але вся увага була зосереджена саме на тій грі, де виявлялися найсильніші – за перше місце. У цій грі боролися команда 1-го курсу та «Випускники». Приємно відзначити, що поповнення нашого факультету виявилися досить сильними гравцями. Тут можна сказати, що в спорті новачки долають фаворитів :) Була складна сутичка, обидві сторони проявляли сильну командну гру та бойовий дух. Але сильніший визначився й без додаткового часу. Чемпіонами цього року стала команда «Випускники».

Були визначені кращі гравці турніру. Номінації «Кращий воротар», «Кращий бомбардир», «Кращий нападник» отримали футболісти команди переможців, а кращим захисником став Ганжара Роман. Усі нагороджені грамотами, найспритніші – медалями та солодкими призами, ну а переможці звісно й кубком.

Щиро вітаємо призерів та переможців…та й взагалі всіх учасників! Не можна забувати й про вболівальників, котрі створювали підтримку спортсменам та справжню атмосферу змагань! Приємно було спостерігати взаємодопомогу та вболівання один за одного.

Як би там не було, визначилися сильніші, але перемогла…дружба! Уже вкотре ми переконуємося, що фізмат дійсно є однією родиною, і цим варто пишатися! Сподіваємося, що наступного року спостерігатимемо не менш захоплюючі враження та емоції. Будьте такими ж спортивними! Бачили скільки було байдужих до футболу, але не до учасників дівчат? Футболісти, мотайте на вус! J  

Особисто від себе, мені хотілося б подякувати нашим хлопцям за те, що прийняли у свої «бої» дівчину… ДЯКУЮ! ВИ НАЙКРАЩІ!

 

Більше фото ==>> https://vk.com/album171715602_203522031Додав: yur4ik | Контактна особа: Помазан В. | Теги: декан, змагання, спорт, футбол, Перемога, кубок
Переглядів: 1180 | Рейтинг: 3.0/2
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv