Головна » Календар » Новини

Тиждень ІнФіМа - підводемо підсумки!
26.04.2016, 12:59

З 18 по 22 квітня на базі фізико-математичного факультету було проведено тиждень ІнФіМа. За цей тиждень відбулося чимало подій, де студенти всіх груп та спеціальностей могли проявити себе та позмагатися за титул найрозумніших та найкреатівніших.

Тиждень розпочався із привітань від математиків. Кожен міг дізнатися свою «математичну долю» від провидиці Віти та доторкнутися до магічної кулі. Також усі мали змогу взяти з собою «чашечку кави», що мала не дати заснути на парі, «незворушного жирафа» або «веселого їжачка», які залюбки склали б тобі компанію.

У вівторок, вже з ранку на нас чекала весела команда фізиків. Студенти та викладачі мали змогу обрати собі ребус і отримати цукерку у подарунок. Після такого ранку, продуктивність роботи точно підвищилася, адже, щоб розгадати ребус, потрібно добре знати фізичні терміни. Протягом дня розгадані ребуси можна було відправити до чарівної скриньки, де випадковим чином було обрано переможців, які отримали солодкі презенти.

Наступними, хто мав змогу проявити себе - стали інформатики. Обійми, печиво та побажання – ось як повинен починатися ранок. Після такого початку, день просто повинен бути гарним, бадьорим та з позитивними емоціями.
У четвер відбулася інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?», у якій студенти змогли проявити свою ерудицію та інтелект. Де, як не на фізматі найкмітливіші, найрішучіші та найрозумніші? Переможцями гри стала команда «Golg people», то ж вітаємо їх із цією перемогою.

Одним із компонентів тижня ІнФіМа був конкурс на найкраще есе «Ти в серці моєму, фізмат», де студенти мали змогу проявити всю свою любов до рідного факультету. Щирі рядки про факультет, зворушливі слова подяки викладачам та розповіді про студентське життя нікого не залишили байдужим, тому переможець був обраний однозначно. Отож, вітаємо 521 групу з заслуженою перемогою.

Тиждень ІнФіМа минув, залишилися гарні враження та приємні спогади. Сподіваємося, що цей запал продовжуватиметься ще не один тиждень, а перемоги ви будете здобувати щодня!

   Додав: yur4ik | Контактна особа: Олександра Лаштун | Теги: конференція, есе, переможці, фізмат, що?де?коли, свято, інфіма, тиждень науки, конкурс
Переглядів: 1141 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv