Головна » Календар » Новини

На фізматі об'єднали серця закоханих
11.02.2016, 11:47

Фізмат дивує! Кожного ранку йдучи на пари ти чекаєш чогось нового, незвичайного, і наш улюблений факультет відповідає на очікування і дарує позитивні емоції та гарний настрій. Не став виключенням і День Святого Валентина, котрий відбувся в середу 10.02.2016.

Зранку ми, як завжди, сиділи на парах, але всіх чекав сюрприз. Перед початком занять старостам вручили конверт з серцями, на яких були надруковані номерки. Як потім стало зрозуміло, Купідон був тісно пов’язаний з цими серцями, втілюючи у життя проект "Доля вирішить за Вас"

Іван Царевич у пошуках дружини випустив стрілу: у тому дворі, де впала стріла, і мала знайти його доля. Так само вчинив і наш Купідон. Оголосивши номери, він об’єднав серця, а його помічники зв’язали руки стрічками. На великій перерві була проведена церемонія «одруження» тих, що не розірвали свій зв'язок до кінця третьої пари. На молодят чекали обручки, а також свідоцтва, які підтверджували «шлюб». Це було цікаво навіть людям, які просто прийшли підтримати своїх друзів та подивитися на церемонію. Романтична атмосфера була створена завдяки святково прикрашеному холу та вдало підібраній музиці. Активно працювала пошта кохання, за допомогою якої всі бажаючі відправляли валентинки, привітання та листи своїм коханим, друзям та викладачам.

За що я люблю фізмат? Це єдиний факультет, на якому свято – не просто дата в календарі, а по-справжньому день радості та нових неперевершених емоцій.

Рома Ганжара (522 гр),
Аніта Щупачинська (511 гр)

  

  Додав: yur4ik | Контактна особа: Рома Ганжара, Аніта Щупачинська | Теги: фізмат, свято, Святий Валентин, конкурс, день закоханих, весілля, кохання, вітання
Переглядів: 1139 | Рейтинг: 0.0/0
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv