Головна » Календар » Новини

На фізматі провели круглий стіл «Видатні історико-педагогічні особистості Україна»
31.03.2016, 07:33

23 березня 2016 року на базі фізико-математичного факультету відбувся розширений круглий стіл «Видатні історико-педагогічні особистості Україна», у якому взяли участь студенти ІІ курсу фізико-математичного факультету та студенти-іноземці ІІІ курсу Інституту філології. Молодь представляла результати навчального проекту «Як завдяки діяльності А.С. Макаренка з’явились пам'ятники Т.Г. Шевченка в Києві, Парижі, Ажгабаді».

Студентами були встановлено, що А.С. Макаренко був знайомий з уродженцем м. Суми, завідувачем дитячого будинку Аркадієм Добровольским і що саме він розгледів талант скульптора у хлопчика Михайла Лисенка, роботи якого були встановлені в Києві, Парижі, Ажгабаді.

Організатором та керівником заходу є кандидат педагогічних наук, доцент Осьмук Н.Г., яка працювала з колегою, доцентом кафедри педагогіки вищої школи і педагогічного менеджменту Рисіною М.Ю. Студенти під час реалізації проекту провели широку дослідницьку роботу і навіть познайомилися з сучасними вітчизняними і зарубіжними макаренкознавцями-викладачами нашого університету, серед яких Еміліану Меттіні - член Італійської асоціації Макаренко і Андрій Володимирович Ткаченко - доктор педагогічних наук, провідний макаренковед сучасної України (Полтава) та Гавриленко Інна Іванівна.

Перемогу у проекті здобула студентка 2-го курсу фізико-математичного факультету Рубан Аліна.

Ось якими враженнями ділиться організатор заходу Осьмук Н.Г.:  "Надзвичайно позитивно вражена студентами, вони виявили не тільки свої креативні здібності, активну громадянську позицію, скільки наполегливість і відповідальність" Додав: yur4ik | | Теги: круглий стіл, педагогіка, наука, конференція, Перемога, Макаренко
Переглядів: 1072 | Рейтинг: 0.0/0
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv