Головна » Календар » Новини

Викладачі фізмату ознайомилися з наукометричними показниками та базами
06.10.2015, 07:53

5 жовтня 2015 р. на базі фізико-математичного факультету відбулася оглядова лекція кандидата фізико-математичних наук, старшого викладача кафедри математики Хворостіни Ю.В. на тему «Наукометричні показники та бази». Серед ключових питань – проблеми визначення наукометричних показників, зокрема імпакт-фактору журналу, індексу цитувань, індексу Хірша, і важливість публікації наукових здобутків викладачів у провідних світових виданнях та журналах, що включені до наукометричних баз даних.

У ході лекції було розкрито особливості визначення кількісних показників, наведено приклади найавторитетніших міжнародних і національних наукометричних баз – SciVerse Scopus, Web of Science (WoS), Google Scholar (Google Академия), Index Copernicus тощо. Дискусійними стали питання підвищення наукометричних показників викладачів фізико-математичного факультету, умови входження вчених та їх наукових доробків до цих баз даних.

Оглядова лекція стала першим кроком у вирішенні актуальних проблем стимулювання публікаційної активності на факультеті, популяризації та визнання здобутків науково-педагогічних працівників, а також їх заохочення до участі у міжнародній науковій діяльності, що позитивно вплине на загальний рейтинг факультету і університету загалом. 

 Додав: yur4ik | | Теги: лекція, наукові бази, Google Scholar, фізмат, викладачі, наука
Переглядів: 1150 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv