Головна » Календар » Новини

Фізмат знову побували у славетному місті Батурин
24.09.2015, 09:48

У середу, 23.09.2015, студенти першого курсу фізико-математичного факультету СумДПУ імені А.С.Макаренка побували у славетному місті Батурин.

У цьому році першокурсників хоч і мало, але сумувати не довелося. Ми відвідали багато цікавих місць. Кожна хвилина була пізнавальною та повною нової інформації.

Під час поїздки ми побували в Конотопському музеї авіації, де дізналися про історію створення різних видів гелікоптерів та їх характеристики. А після такої кількості техніки були приємно вражені затишком та старовинним інтер’єром садиби Кочубеїв. З історією цієї родини ми вперше занурилися в минуле Батурина.

Наступною зупинкою стала Батуринська Цитадель – визначна пам'ятка українського містобудування, яка має важливе історико-меморіальне значення як резиденція Д. Многогрішного, І. Самойловича та І. Мазепи. З першого погляду на величезну споруду ми відчули її могутність та монументальність. Оточена ровом та частоколом, вона показує, наскільки важливою в ті часи була безпека, – у такий спосіб охоронялися внутрішні будівлі: дерев'яна церква імені Миколая Чудотворця та панський двір. Велич, історичне значення та минуле цього місця справили на нас дуже сильне враження.

Заключною частиною поїздки стала екскурсія до палацу К.П.Розумовського, яка вражала вишуканою симетричністю ландшафту території. Але це була лише мала частина того, що ми побачили всередині маєтку. Дивовижна витонченість, різноманітність та краса кожного елементу декору запам'ятовується надовго.

Ця подорож не лише дозволила торкнутися минулого, а й згуртувала та сильніше здружила нас. Ми все більше проникаємось духом фізико-математичного факультету, який поряд із складним навчанням, захоплює виром різноманітних цікавих подій, студентських змагань і свят, незабутні враження від яких відтепер ми будемо завжди ділити між собою! 

  

  Додав: yur4ik | Контактна особа: Аніта Щупачинська 511 група | Теги: студенти, екскурсія, Поїздка, першокурсники, Батурин
Переглядів: 1370 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv