Головна » Календар » Новини

Пізнаємо Україну )
22.09.2014, 09:36

17 вересня 2014 року студенти фізико-математичного факультету СумДПУ ім. А.С.Макаренка їздили на екскурсію до Переяслова- Хмельницького. Першим місцем, яке ми відвідали, став музей ім. Г.С. Сковороди. Нам розповіли про те, як жив цей талановитий письменник, гарний вчитель та і взагалі мудра людина. Ми розглядали старі книги, меблі, одяг, які там зберігаються, і ніби поринали у ті часи, відчуваючи мовчазну присутність великого педагога. 

Наступним місцем нашої подорожі став музей військової слави, де ми дізнались про події Другої Світової війни, які відбулися під Києвом. Усі із задоволенням слухали розповідь екскурсовода, задавали питання, поповнюючи власне бачення тих подій, яке сформувалося ще зі школи. Пізніше ми приїхали на виставку військової техніки, де зробили дуже багато цікавих фотографій. 

І останнім місцем екскурсії став краєзнавчий музей. Уперше ми побачили Скіфських та Половецькіх Баб, які створювались десь у ХІІ столітті. Потім нам показали приміщення, які будувалися у часи наших прабабусь, а можливо і ще раніше. Кожна хатина музею була особлива: селянська, міщанська, заможна, бу динок вдови та попа — кожна з них відображала побут хозяїв. Дійшли ми і до музею хліборобів, і до космічного музею... Але обійти усе не вистачило часу – територія краєзнавчого музею займає 25 гектарів. 

На згадку про музей та про ці події ми придбали сувеніри. 

Шлях до Переяслова та назад був чималий, але весела атмосфера, пісні в автобусі, ігри та жарти перетворили його у незабутні миті, які наступного разу знов захочеться відчути і побачити.

Дякуємо організаторам за вдалу подорож!

 

  

 

 Додав: yur4ik | Контактна особа: Юля Мусієнко | Теги: фізмат, екскурсія, україна, студенти, Переяслів, відпочинок, музей, подорож
Переглядів: 1254 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv