Головна » Календар » Новини

Не тільки навчання!
19.09.2013, 10:49
 

   «Ну й файна ж природа над Десною! І навряд чи знайдеш в іншім краї таке бездоганне поєднання деревної рослинності, кущової порослі, трав’яного покриву на особливо причудливому рельєфі, з потужними шарами підходящих до поверхні білосніжних покладів крейди. Таке воно Полісся у Сіверському Подесенні!» 
  Ось так про Новгород-Сіверський говорив письменник Домоцький Борис Степанович, і ми, студенти 1 та 2 курсів, вирішили перевірити ці слова!
    Наша подорож розпочалась зі  Свято-Преображенського монастиря, де ми мали змогу відвідати Музей-заповідник «Слово о полку Ігоревім». За час існування краєзнавчого музею його засновниками і працівниками було зібрано чимало оригінальних експонатів, підібрано цікаві колекції археології, нумізматики, етнографії та побуту, декоративно-прикладного мистецтва, фото, - було на що подивитись! 
  Потім ми відправились до краєзнавчого музею, де дізналися про історію краю та його визначних людей, відвідали Тріумфальну арку і захопилися її величчю.
Ось так ми провели цей сонячний день! Але ж як фізико-математичний факультет може без креативу?! Ми вирішили трішки побешкетувати і дорогою додому між хлопцями та дівчатами влаштували співочий батл. Дві години пісень на різну тематику, темп, настрій,.. а перемогла дружба. Це й не дивно, бо ми самий дружній і веселий факультет.

 
 Додав: yur4ik | | Теги: студенти, екскурсія, Поїздка, 2 курс, 1 курс, Новгород-Сіверський
Переглядів: 1420 | Рейтинг: 5.0/2
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv