Головна » Календар » Новини

І знову "фізматівський" похід
26.05.2015, 15:12

Кожного року навесні фізмат ходить у кількаденний похід у Зелений Гай. Ця традиція не була порушена і цієї весни – фізматівці активно відпочили на природі.

З 22 по 24 травня студенти фізико-математичного факультету СумДПУ ім.А.С.Макаренка степними та лісними стежками дійшли до обумовленого місця і розбили табір. Хлопці ставили палатки, а дівчата готували на вогні вечерю. Після смачної їжі всі сиділи біля вогнища та співали улюблені пісні. На ранок дівчата розбудили хлопців і приготували смачний сніданок, потім усі грали у футбол та волейбол. Кожен мав нагоду поплавати на байдарці вздовж річки. На вечерю всіх чекала смачна польова каша та знову пісні під гітару. Найстійкіші продовжили грати в «показуху» до світанку.

У неділю втомлені, але наповнені незабутніх емоцій повернулись додому. Для когось похід запам’ятається як відпочинок на природі, для когось – як перевірка на дружбу та витримку, а для когось – незабутньо проведеним часом. Байдужих не залишилось - усі з посмішкою згадують ці вихідні та з нетерпінням чекають наступних пригод на природі! :)

  Додав: yur4ik | | Теги: студенти, відпочинок, фізмат, похід, травневий похід
Переглядів: 1233 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv