Головна » Календар » Новини

Ми разом! Волонтери СумДПУ!
20.03.2015, 09:33

На минулих вихідних, 14-15 березня 2015 року, до студентів нашого університету звернулися за волонтерською допомогою працівники гематологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні. Ми точно не знали, що нам потрібно буде робити, можливо тому відгукнулося не так багато. Та все ж… Корнієнко Наталія і Шухордіна Олена  з Галиною Дмитренко організували наш приїзд і пояснили, що завдяки саме нашій волонтерській допомозі лікарня матиме змогу зекономити гроші на придбання нових стільців для організації свят діточкам, які хворіють і проводять у лікарні багато часу.

Перед нами поставили задачу демонтувати перегородки в санітарному приміщенні, щоб підготувати площі для подальшого якісного ремонту волонтерами з Німеччини.

Працювали швидко і з охотою. Дуже підтримували посмішки діточок, які з великою зацікавленістю виходили з палат та спостерігали за нами. Ми навіть встигли за два дні познайомитися. Також нас віддячували частуванням – за чаюванням ми і дізналися, хто чим займається, з яких факультетів і т.п. На подив працівників лікарні, з допомогою відгукнулися лише студенти фізико-математичного та природничо-географічного факультетів. Це Колеснікова Галина, Помазан Вікторія, Вовк Аліна, Єлшинова Євгенія, Кобишева Віолетта та Борікова Анастасія, а також мужні Корнієнко Ігор, Латишев Володимир, Явтухов Дмитро, Крикун Олег, Троценко Григорій, Кисорець Михайло.

Спільна справа нас об’єднала, ми потоваришували і  можливо разом зробимо ще багато добрих речей! :)

  

 Додав: yur4ik | | Теги: СумДПУ, допомога, фізмат, Волонтери
Переглядів: 1285 | Рейтинг: 3.5/2
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv