Головна » Календар » Новини

Всеукраїнська конференція молодих науковців «Інформаційні технології – 2014»
26.05.2014, 17:24

 Зважаючи на реалії сьогоднішнього суспільства та визначаючи першочергову необхідність ширшого впровадження та залучення у навчальний процес інформаційно-технологічних платформ нового покоління, викладачі кафедри інформатики СумДПУ ім. А.С.Макаренка Юрченко А.О. та Удовиченко О.М. приймали участь у I Всеукраїнській конференції молодих науковців «Інформаційні технології – 2014» (ІТ-2014), яка відбулась 22 – 23 травня 2014 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка.

     Актуальність конференції та її високий рівень  підтвердили кількісний та якісний склад молоді різних регіонів України, яку поєднує інтерес до сфери інформаційних технологій та широкий спектр вищих навчальних та наукових закладів, які вони представляли: Луганський національний університет імені Т. Шевченка, Донецький національний університет, Житомирський державний університет імені Івана Франка, Запорізький національний технічний університет, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Інститут журналістики КНУ ім. Т. Шевченка, Київський національний економічний університет імені В. Гетьмана, Київський національний торговельно-економічний університет, Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Національний університет державної податкової служби України (м. Київ), Національний університет харчових технологій (м. Київ), Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, Хмельницький національний університет, Національної академії педагогічних наук України (м. Київ).
     Усвідомлення важливості передачі безцінного досвіду та спадковості поколінь підтвердилася присутністю на конференції відомих науковців та відбилося у виступі проректора з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Київського університету Морзе Наталії Вікторівни.
    Представники нашого, фізико-математичного факультету, на конференції представляли досвід створення і впровадження авторського електронного підручника «Інформаційні системи», який було власноруч створено силами молодих учених кафедри інформатики. Було відзначено про актуальний напрям напрям таких розробок та потребу у їх упровадженні.
    Щиро сподіваємось, що конференція стане традиційною, оскільки вона сприяє залученню у навчальний процес інноваційних засобів і технологій інтеграції наукової та освітньої діяльності академічних і вузівських організацій України через спільні наукові програми, гранти та проекти.

 

 

 Додав: yur4ik | | Теги: молоді, Київ, науковці, конференція, інформаційні системи
Переглядів: 1241 | Рейтинг: 0.0/0
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv