Головна » Календар » Новини

Міжнародний молодіжний форум
18.10.2013, 08:56
   14-15 жовтня 2013 року представники студенства фізико-математичного факультету за офіційним запрошенням відвідали Міжнародний молодіжний форум, який відбувся у місті Києві.
     250 студентів-активістів з України та 150 делегатів з Європи та Північної Америки зібралися разом, де ділилися досвідом роботи та обговорювали ситуації, які хвилюють весь світ. Форум відбувся в рамках щорічного Європейського конгресу, який організовує міжнародна молодіжна організація AIESEC.
    Учасники форуму прослухали лекції, які читали провідні бізнесмени та культурні діячі України. Завдяки формату обговорення Open Space вони дізналися, як втілювати в життя цікаві ідеї та як можна почати уже зараз.
   Кожний захід вражав своєю неповторністю та цікавістю. Там дійсно всі мали можливість розповісти про свій погляд на різні ситуації та представити себе та свою країну з найкращих сторін. 
     Наприкінці форуму кожен учасник зрозумів головне: «Tomorrow starts from you!»Додав: yur4ik | | Теги: студенти, самоврядування, молодіжний, Київ, AIESEC, форум
Переглядів: 1238 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv