Головна » Календар » Новини

ФІЗМАТ ВІДСВЯТКУВАВ ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ
17.02.2014, 15:34
   Свята всіх закоханих чекає чимало людей для того, щоб мати привід привітати дорогу людину, зізнатися їй у коханні і навіть офіційно поєднати два закоханих серця. 
   День Святого Валентина на фізико-математичному факультеті Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка – особливий, оскільки в цей день можуть статися особливі речі, наприклад, «весільний розпис», який відбувся 14 лютого 2014 року. Усі бажаючі могли прийняти участь у весільній церемонії і заєреструвати «шлюб». Свідоцтво ідеальної пари могли одержати усі, хто погодився дати клятву вірності і кохання, держачи руку на книзі святинь – «Математичному аналізі», та закружляти у першому танці молодят. 
   Святкова програма розпочалася на великій перерві у залі закоханих. Усі із великою зацікавленістю чекали початку дійства. І ось зазвучав вальс Мендельсона, а перед реєстратором постала перша пара – Лобода Василь та Коцупій Яна. Бажаючих  виявилося чимало, – журнал реєстрації поповнився 15 записами. На відміну від попередніх років, цього разу у Святі прийняли участь не лише студенти фізмату. Знайшлися відчайдухи з інших факультетів – хлопці, серця яких підкорили чарівні та розумні фізматівські дівчата.
   Крім церемонії одруження всім закоханим серцям були надіслані валентинки, які протягом тижня напередодні свята збиралися у чарівній скринці Амура. У день свята листівки «крилами купідончиків» були передані хлопцям, дівчатам і, навіть, викладачам. Заразом більше ста валентинок знайшли своїх адресатів, тому велика кількість людей фізматівської родини була огорнута щирістю і коханням :)
   Валентинів День – свято позитивне. Для жінок і для чоловіків, для юних і для  поважних віком, для всіх, хто закоханий, і ще тільки бажає знайти свою половинку. Він несе радість і посмішки, цікаві зустрічі і, можливо, кохання усього життя!


 


Додав: yur4ik | | Теги: одруження, День Святого Валентина, концерт, фізмат, Валентинка
Переглядів: 1274 | Рейтинг: 0.0/0
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv