Головна » Календар » Новини

На фізматі пролунали вірші великого Кобзаря - Т.Г.Шевченка!
11.03.2016, 11:58

10 березня вся фізико-математична родина відзначала 202 річницю від Дня народження великого Кобзаря, Генія української культури, поета, художника та філософа - Тараса Григоровича Шевченка.

Тарас Шевченко - духовний батько нації! Його культурна спадщина має велику мистецьку цінність, і цікавить не тільки художників і мистецтвознавців, а й студентів нашого університету!

Шевченкова поезія давно стала найважливішим і нетлінним складником духовного єства українського народу. Шевченко – це не тільки те, що вивчають, а й те чим живуть, з чого черпають сили і надії. Сучасні українці все частіше звертаються до творів Тараса Шевченка, надихаючись натхненням до звитяг.

Цього дня у виконані студентів нашого факультету звучали такі вірші Великого Кобзаря: «Мені однаково», «Гомоніла Україна», «Присвята Маркевичу», «І досить сниться», «Причинна», «Думка», уривки з поем «Лілея» та «Сон». Щире, сповнене душевних мук і переживань за долю рідної землі, слово Кобзаря лунає пророче донині. Зазирає у юні серця, сповнює їх патріотизмом і відвагою, спонукає до рішучих дій у справі розбудови України.

  Додав: yur4ik | Контактна особа: Щупачинська Аніта | Теги: студенти, україна, СумДПУ, свято, читання, фізмат, шевченко, ВНЗ, Кобзар
Переглядів: 1138 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv