Головна » Календар » Новини

Фізмат - чемпіони!
16.11.2015, 09:30

Нещодавно завершилися чергові щорічні змагання з волейболу серед чоловіків між факультетами Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка. Доброю традицією стало те, що вкотре перше місце посів фізико-математичний факультет. Боротьба була запекла, але хлопці витримали, чим й вибороли звання чемпіонів. Команда фізмату була очевидним фаворитом ще до початку змагань, оскільки всі гравці мали високий рівень підготовки.

За календарним графіком у першому турі фізмат грав з філологічним факультетом, де досить легко отримав перемогу.

Другий день змагань з історичним факультетом закінчився для фізмату спокійною та впевненою перемогою. Гра з факультетом мистецтв також не принесла несподіванок – знову перемога хлопців фізико-математичного!

Серйозною та досить напруженою виявилася гра з ІПП. Лідерство постійно змінювалося, але матч усе ж закінчився неймовірно радісною перемогою для фізмату, яка стала гарантом лідерства.

Останній тур змагань порадував глядачів грою з природничо-географічним факультетом, де обов'язково потрібно було перемагати, що фізмат і зробив.

Цікавий турнір, позитивні емоції, а головне – заслужена перемога! Уже вкотре фізико-математичний виявляється найсильнішим і довів, що ми не лише розумні, а й спортивні. Так тримати, чемпіони! Віват, фізмат!

  Додав: yur4ik | | Теги: чемпіони, спорт, фізмат, волейбол, Перемога, чемпіонат
Переглядів: 1042 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv