Головна » Календар » Новини

Студенти СумДПУ одержали іменні стипендії від голови облдержадміністрації
01.10.2015, 10:43

30 вересня 2015 року в актовій залі Української академії банківської справи зібралися розумні та активні студенти Сумської області. Голова Сумської обласної державної адміністрації, Клочко Микола Олексійович,  вручав іменні стипендії та відзначав дипломами за особливі успіхи у навчанні, участь у науково-дослідницькій та громадській роботі 40 найкращим представникам вищих навчальних закладів, коледжів та училищ Сумщини. Серед обраних були і студенти Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка: Хілобок Світлана (фізико-математичний факультет), Шульженко  Анна (факультет мистецтв), Макаренко Катерина (історичний факультет) та Тарасова Анастасія (ІФК).

Гостей зустрічали концертом студенти Української академії банківської справи. Користуючись нагодою, учасники вітали усіх присутніх з Днем працівника освіти.

Теплі слова на адресу вчителя, викладача лунали скрізь. І ми пишаємося тим, що як ніхто причетні до цього свята і до цієї почесної місії – нести у світ знання, навчати підростаюче покоління і впливати через молодь на майбутнє нашої України.

  

 Додав: yur4ik | Контактна особа: Хілобок Світлана | Теги: студенти, СумДПУ, адміністрація, стипендія
Переглядів: 1227 | Рейтинг: 0.0/0
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv