Головна » Календар » Новини

Студенти фізмату допомогають бійцям у зоні АТО
23.10.2014, 15:06

22 жовтня 2014 року студенти фізико-математичного факультету прийшли до Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г. Харитоненка, щоб допомогти волонтерам у виготовленні маскувальної сітки для наших військових, що знаходяться в зоні АТО.

Робота копітка. Тендітні жінки вручну вплітають у сітку шматки тканини. Завжди бракує рук та матеріалів. Кожного дня виготовляється одна, іноді дві сітки. Кажуть, було б швидше, якби було більше робочих рук. Тож, чим більше зголоситься людей, тим більше маскувальних сіток можна зробити для наших захисників. Поки що тканину для сіток приносять волонтери. Її ріжуть на клаптики розміром 3 см на 40 см, вона має бути обов’язково «захисного кольору» та з натуральних речовин, аби ті не плавились під час горіння.

Ми знаємо про те, що такі сітки недосконалі, вони швидко вбирають вологу та швидко спалахують. АЛЕ правда в тому, що краще нехай сітка буде мокрою, а наші хлопці будуть живими, аніж одержать страшні опіки від плавкого синтетичного матеріалу!

Ми вдячні всім, хто знайшов час допомогти нашим захисникам. Особлива подяка студентському самоврядуванню та активістам другого курсу фізико-математичного факультету.

  Додав: yur4ik | | Теги: артучилище, студенти, Військові, суми, АТО, Захист, допомога, Волонтери
Переглядів: 1340 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv