Головна » Календар » Новини

Вишиванка – це стильно!
11.09.2014, 08:24

Вишиванка - символ Батьківщини, дзеркало народної душі – так говорять мудрі люди про наш національний одяг. Він сприймається більш вагомо, ніж одяг регіональний, і якщо місцевий одяг репрезентує собою тільки одну частину України, то національний одяг – всю Cоборну Україну, всю націю! Це те, що об’єднує всіх нас. 

У цьому мали змогу переконатися студенти нашого рідного фізико-математичного факультету. 10 вересня 2014 року відбувся флешмоб "Одягни вишиванку", провідною ідеєю якого було підтвердженням тези: «Вишиванка – це стильно!» Організатори проекту також вчергове довели усім, які ми всі різні, але, в той же час, такі схожі і рідні. 

Багато студентів підтримали цю ідею. Аудиторії замайоріли червоними, чорними, синіми, жовтими, зеленими і іншими неймовірними переплетіннями кольорів, розпустилися червоні маки і променисті соняхи, поплелися барвисті плющі, ніби річкою, розтеклися тоненькі орнаменти і мережива. Таке враження, наче минуле і сучасне дивовижним чином злилися в одне ціле... Зауважу, що поєднання вишиванки із сучасним одягом виглядає просто фантастично! 

Молоді дівчата і хлопці, учасники флешмобу, отримали масу позитивних емоцій. Як одна із учасниць скажу, що ловити на собі захоплені погляди випадкових перехожих дуже приємно! 

Молодь фізико-математичного факультету, надія нашої країни і майбутні просвітителі наших дітей, розраховують на усвідомлення громадянами власної національної приналежності, її залучення до активних дій, спрямованих на популяризацію та розвиток української культури, втілення духу наших предків у сучасному сприйманні дійсності!

Катерина Яковлева

 

 Додав: yur4ik | | Теги: проект, україна, нація, стиль, фізмат, вишиванка, флешмоб
Переглядів: 1281 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv