Головна » Календар » Новини

Трохи ближче до зірок)
12.12.2013, 14:28
    З 9.12.13 по 15.12.13 на фізико – математичному факультеті СумДПУ ім. А.С.Макаренка проходить тиждень астрономії. Кожен, хто бажає краще пізнати загадковий Всесвіт, має можливість:
    • прийняти участь у конкурсі плакатів та виставці виробів "Подорож до зірок"
   • переглянути науково-популярний фільм «10 великих открытий астрономии, которые изменили мир», «Первый отряд. Испытано на себе», відео про сучасний розвиток космонавтики та інші
    • відвідати пересувний планетарій
    • подискувати за круглим столом «Астрономія в нашому житті».
       11 грудня 2013 року студенти та викладачі мали можливість відвідати перший в Україні цифровий мобільний планетарій. Захоплююче шоу дозволило зазирнути у далеке минуле та простежити за народженням Всесвіту та життя на Землі, від Великого вибуху до наших днів. Переглядаючи фільм «Владения света», наче знаходишся в іншій реальності, головними героями якої виступають Сонце, зірки, планети та інші небесні об’єкти. Спостерігається захоплююча картина зоряного неба у всій його красі.
      Наразі програма «Владения света» є однією з найкращих в царині сферичного кіномистецтва і відзначена призами різноманітних фестивалів.
Спостереження за зоряним небом стали незабутньою подорожжю в глубини Космосу та витоки Природи і Життя! 
  Для тих, хто цікавиться вечірнім небом на побаченнях, нагадуємо, що шанувальники астрономії можуть спостерігати на зимовому небі 4 планети та Місяць: Марс сходе в 00.57, азімут 87, Сатурн в 05.38, азімут 117, Меркурій в 6.24, азімут 123, і гігант Юпітер в 20.27, азімут 74. Місяць видно з 15.00 прямо над містом Суми.

 
 


Додав: yur4ik | | Теги: зорі, зірки, планети, планетарій, тиждень астрономії, Заходи, астрономія, фільм
Переглядів: 1263 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv