Головна » Календар » Новини

Олімпіада юних
13.02.2015, 13:46

Відзначаючи сторіччя публікації теорії відносності А. Ейнштейном, новий 2015 рік проголошено роком світла і світлових технологій. Це зорієнтувало напрями діяльності громадських клубів, серед яких –громадський ліцей "Сузір’я" ДСПЦ "Сигнал". Його вихованці 12 лютого 2015 р. прийняли участь у 15-й Олімпіаді з фізики, математики, астрономії та наукової фантастики, яка пройшла на базі фізико-математичного факультету Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Діти і підлітки трьох вікових груп розв’язували завдання з фізики природних явищ, демонстрували власні математичні здібності, впевнено мандрували Сонячною системою, відвідували світ майбутнього з міжзоряними перельотами та універсальними роботами. Завдання олімпіади вражали оригінальністю, не були нудними і схожими на задачі, які пропонують вчителі у школі.

Інтелектуальне змагання виявило переможців ,які разом з іншими  учасниками розпочали підготовку до конкурсу науково - фантастичних проектів, присвяченого Дню космонавтики і відбудеться 12 квітня. Світло знань – найкраща світлова технологія, яку вчаться втілювати у життя студенти – макаренківці.

  Додав: yur4ik | | Теги: ліцей, День космонавтики, олімпіада, астрономія, діти, сузір'я, фізика, Анохін, конкурс проектів, математика
Переглядів: 1315 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv