Головна » Календар » Новини

Вибори голови студентського самоврядування
03.10.2013, 12:06
     2 жовтня 2012 року фізико-математичний факультет робив свій вирішальний вибір на рік свого життя – відбулися вибори студентського декана!
   Все пройшло офіційно. Спочатку виступила наш декан Петренко Світлана Віталіївна. Її пропозицію обрати головою студентської ради студентку 3-го курсу Одінцову Вікторію підтримали одноголосно.
    Потім на порядку денному був звіт «старого» студентського декана – Олени Бондар, яка розповіла за роботу у минулому навчальному році та подякувала всім студентам за співпрацю.
   За активну роботу їй була винесена подяка, озвучена заступником декана Калеником Михайлом Вікторовичем і підтримана оплесками студентів.
   Потім всі мали можливість заслухати виступ кандидата на посаду голови студентського самоврядування Пискун Катерину, яка розповіла про себе, про свою команду та про плани на майбутнє!
     Оскільки балотувалась одна Катерина, то вибір був між «ЗА» та «ПРОТИ»! За підрахунками лічильної комісії студентським деканом обрана Пискун Катерина з результатами : ЗА-59%, ПРОТИ-19%, НЕ ДІЙСНІ-12% та НЕ ЗДАЛИ БЮЛЕТНІ-10%.
      Вітаємо Катю і бажаємо їй та її команді подальших успіхів та вдалих ініціатив!


      


Додав: yur4ik | | Теги: декан, студенти, самоврядування, вибори
Переглядів: 1544 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv