Головна » Календар » Новини

СумДПУ розкрив двері для випускників шкіл
14.10.2013, 15:00
   Щороку Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка розкриває двері майбутнім студентам! 
     Це проводиться для того, щоб нинішні випускники шкіл мали змогу дізнатися, кого готує наш навчальний заклад, на якій матеріально-технічній базі це робиться, які технології навчання використовуються. Досвід показав, що такий діалог з потенційними абітурієнтами варто проводити у роз’яснювальній формі та демонстрації здобутків.
     Саме тому 13.10.13 відбулась святкова зустріч, на якій не тільки розповідалося про університет та його структурні підрозділи, а демонстрували здобутки та надбання останніх років. Концерт показав талановиту молодь, яка навчається у нас в університеті і якою пишається не тільки адміністрація вишу, а і Сумщина!
    Після концерту фізико-математичний факультет радо вітав запрошених: на зібранні декан факультету Петренко С.В. детально розповіла про всі особливості вступної кампанії, а також більш докладно про здобутки саме фізико-математичного факультету, про студентів та їх цікаве життя за межами університету. За її словами: «Кращі студенти – це студенти фізико-математичного факультету», тому навчання у нас – це дійсно виважений крок у будівництві власної кар’єри!

 Додав: yur4ik | | Теги: випускники шкіл, концерт, абітурієнт, Вступ, день відкритих дверей
Переглядів: 1401 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv