"ФізМат - вектор" №5(55) лютий 2014 (розмір 4,7 Мб)


Анонс:
Слово редактора:
2 стр. — З новими силами;
3 стр. — Педагогічна практика;
4 стр. — День Святого Валентина;
5 стр. — 10 кроків до кохання;
6 стр. — Валентинка;
6 стр. - Захисники і на фізматі;
7 стр. — Що? Де? Коли?
8 стр. — Кіноклуб.
          Усім привіт!
Усім нaм бaгато доводиться нaвчатися і прaцювати, щоб досягнути чогось у житті. Зaзвичай ми не можемо передбaчити або знaти зaздалегідь, що нaм вміти требa, а що ні. Тому усім нaм треба чимaло навчaтися. Чим більше вмієш та знaєш, тим легше живеться в світі. Володіючи вміннями, знaннями та нaвиками, людинa може спрaвитися з будь-якою ситуaцією. Нaродна мудрість кaже: «Вік живи, вік учись».

Валентина Наконечна


Дошка оголошень:
Заходи та свята:
Студентське самоврядування факультету пропонує колективний перегляд фільмів. Чекаємо Ваші пропозиції щодо проведення кіноперегляду: назва, жанр, рік та країна випуску!

Свої побажання висилайте на адресу stud_aktiv@fizmatsspu.sumy.ua

Набір учасників для конкурсу Хто зверху?!
5 березня - Шевченківське читання;
11 березня - Хто зверху?
12 березня - Кіноперегляд;
18 березня - Поїздка до дитбудинку в м. Суми.


З новими силами

          Ніякі політичні ігри, сніги і морози не злякають студента фізико - математичного факультета. Бурхливі суперечливі емоції точаться як серед українського народу, так і в усьму світі. Але сесію ніхто не відміняв! І в коридорах фізмату хто сидів, хто стояв, хто вже лежав, але всі трималися за конспекти, переповнені вірою в себе і любов’ю до викладачів. Пройшовши кастинг, яке непоборне бажання поскоріше встрибнути в автобус та гайда додому.
          Першокурсники! Ви це зробили! Ви змогли! А хто ж не з першого разу, то мав змогу отримати покарання та декілька хвилин радості в деканаті у вигляді цукерки.
          Четвертий курс пережив педагогічну підготовку, і я в тому числі=) Ми отримали таке задоволення, такий позитивний досвід, якби ж то не купа бумажок. Шкода, але все колись закінчується і виходить по-іншому.
          Новий рік завжди розпочинається святами: новорічними, різдвяними, весняними, то, студенте, хоча до сесії ще далеко та забивати на навчання я б вам не радила!
          На вас чекатимуть різноманітні свята та заходи!!!

Видиш Олена, 441 група

Педагогічна практика

          22 лютого на базі комунальної установи Сумської спеціалізованої школи I–III ступенів № 29, серед учнів 7 – А, та 7 – Б класу був проведений виховний захід, присвячений Дню захисника Вітчизни. Головна мета виховного заходу була навчати дітей спільній узгодженій діяльності, поглиблення інтересу дітей до пізнання і розуміння один одного, розвивати вміння логічно мислити, виховувати патріотизм, командний дух, ерудованість та прагнення до спільної мети.
          Підготовка до заходу тривала тиждень. За цей тиждень ми з дівчатами репетирували привітальні слова та пісню. Також були підготовлені 6 конкурсів, в яких хлопці 7 – А та 7 – Б класів змагались за перемогу, а дівчата підтримували та допомагали їм в деяких конкурсах.
          Веселим та захопливим на погляд дітей був конкурс де хлопці із зав’язаними очима та в рукавичках повинні були визначити ім’я дівчинки, що перед ними стоїть. Дівчата до самого кінця не видавали себе, а хлопці з нетерпінням хотіли зняти пов’язку з очей, щоб перевірити, чи правильно вони вгадали ім’я.
          Також дітям дуже сподобався конкурс, в якому брали участь 4 хлопці. Суть конкурсу полягала в тому, щоб лопнути кульки супернику, які були прив’язані до ніг. Хлопці так майстерно та завзято намагались лопнути кульку супернику, їх дуже збадьорив цей конкурс. Зал переповняли емоції вболівальників. Кожен клас хотів, щоб переміг їхній однокласник, викрикували ім’я учасника, тупотіли, та підтримували бурхливими оплесками. Переможці та учасники кожного конкурсу отримували заохочувальні призи.
          Закінчився виховний захід привітаннями з Днем захисника Вітчизни. Ведучи побажали міцного здоров’я юним захисникам, та наснаги у навчанні. Після закінчення виховного заходу всіх дітей чекав солодкий стіл, де діти насолоджувались солодощами, та обговорювали найвеселіші моменти виховного заходу. Кожен ділився своїми враженнями, і всі вони були тільки позитивними, лише одне не сподобалось дітям, що час пролетів дуже швидко, і не хотілось закінчувати свято.

Тетяна Яцкова, 441 група

День Святого Валентина

          День Святого Валентина - свято всіх закоханих… Цього моменту чекають чимало людей , щоб зізнатися в коханні, поєднати свої стежинки життя, з’єднати два закоханих серця. Свято 14 лютого – загадкове і кожен відмічає його по – різному.
          Знаючи про вирій кохання всіх закоханих студентів в нашому Сумському державному педагогічному університеті, а саме на фізико – математичному факультеті було організовано чудовий захід до дня Святого Валентина – «Весільний розпис». Всі бажаючі могли прийняти участь у весільній церемонії і заєреструвати шлюб. Святкова програма розпочалася о 12.30 на другому поверсі в залі для закоханих. Атмосфера свята була позитивно – чарівною і в той час загадковою. Тому, що всі із великою зацікавленістю чекали початку розпису. І ось ми почули знайому мелодію – це був вальс Мендельсона. Перед реєстратором постала перша пара – Лобода Василь та Коцупій Яна. Саме вони відкрили церемонію «Весільний розпис».Щоб отримати свідоцтво ідеальної пари потрібно було: дати згоду на шлюб, дати клятву кохання держачи руку на книзі святинь - «математичний аналіз» і поставити підпис, після чого пару оголошували чоловіком і дружиною. Завершальним етапом був перший танок молодят. Бажаючих виявилося чимало.
          Валентинів День - свято тонке та ніжне. Для всіх жінок і для чоловіків, для юних і для тих хто розуміється в коханні. Для всіх, хто закоханий, і для всіх хто любить. Нехай він принесе Вам щастя і радість. І нехай любов супроводжує вас не тільки в цей день, а все життя!

Науменко Таміла, 521 група

10 кроків до кохання

          Хоча на вулиці ще останній місяць зими, у серцях уже починає жевріти весна :) Напередодні Дня Святого Валентина, а саме 13 лютого 2014 року, свято «10 кроків до кохання» зібрало закоханих у стінах нашого улюбленого університету СумДПУ ім. А.С. Макаренка.
          Шість вродливих, талановитих та відчайдушних дівчат зважилися полонити серце відчайдухи Євгенія Каплуновського. Відважний козак з інституту філології мав обрати одну з учасниць за їхніми прикрасами, уподобаннями, стилем одягу та іншим, але не знаючи кому що належить.
          Фізмат представляла витончена і струнка студентка факультету Анжеліка Бутенко. Нажаль, золотий голос фізмату не став обраницею Євгена – перемогла студентка інституту педагогіки та психології. Бажаємо добрих взаємин новоствореній парі.
          Також до Дня закоханих проводився конкурс на кращу валентинку. Фізмат традиційно вражає глядачів своєю оригінальністю. Цього разу ми демонстрували «живу валентинку» - Наконечну Валентину. Нашу креативність журі оцінило, ми зайняли друге місце! Учасники та глядачі отримали задоволення та гарний романтичний настрій! 
          У день свята бажаємо усім шаленого і несамовитого кохання – щоб воно було як легкий аромат кави – приманювало до себе, але не дурманило і кожен день робило відкриттям для Вас і Вашої половинки!

Федоренко В., 422 група; Новікова К., 431 група.

Захисники і на фізматі!

          До Дня захисника Вітчизни на фізико-математичному факультеті пройшов конкурс «Містер мужність». Кожен хлопець фізмату міг продемонструвати фотокарткою свої оригінальність та мужність. Учасниками конкурсу стали Хоменко Владислав (442 група), Вельбой Владислав (411 група), Бут Євгеній (412 група), Безуглий Дмитро (441 група), Лакіза Павло (551 група), Завгородній Богдан (411 група), Івченко Сергій (група І-1), Мірошниченко Павло (411 група). Їх фото були цікавими, з особливим сюжетом і відповідним настроєм. Усім хлопцям дякуємо за участь та вітаємо зі святом справжніх чоловіків. Особливо відзначимо переможця Івченка Сергія і бажаємо йому та усій чоловічій частині факультету усіляких гараздів, мужності у діях, геройства у вчинках, відповідальності у словах і вірності у коханні. 

Пискун К., 422 група

«Найкращий...»

Найкращий університет
Друже, повір, Сумський наш пед
Майже сотню літ працює
Різних фахівців готує
І названий в честь земляка,
Славновесного – Макаренка.
У складі університету
Є, чотири факультети,
І також, три інститути
Це насправді, дуже круто.
Музей і ботанічний сад
Викладачів чудовий склад.
Відкрию ще один секрет
Найстаріший факультет
Це звичайно, наш фізмат
Тут навчатися - не жарт.
Треба добре рахувати
Й мислення логічне мати.
Отже, нічого гадати
Прийшла пора, то час вступати
В наш Сумський державний пед
Найкращий університет.

Науменко Т., 521 група

Що? Де? Коли?

          25 січня 2014 року в СумДПУ ім. А.С. Макаренка був проведений інтелектуальний конкурс «Що? Де? Коли?». Кому як не студентам фізико-математичного факультету посперечатися за першість у найрозумнішому конкурсі планети.
          Команда дівчат «Вікіпедія» (Хілобок Світлана, Власенко Дарина, Федоренко Вероніка, Бойко Ганна і Тесленко Наталія) та команда хлопців «Рамзес» (Чавдар Володимир, Безуглий Дмитро, Стрельченко Дмитро, Скороход Роман та Максим Бездрабко) вражали глядачів інтелектом, розумом, умінням швидко розв’язувати складні задачі. Конкурс передбачав два раунди: перший складався із запитань, які потребували точності та швидкої відповіді, другий раунд давав змогу перевірити, чия ж логіка є більш переконлива. Нагородою була сова, яка стане перехідним трофеєм переможців.
          Першими правильну відповідь надали дівчата, проте у наступних турах перемагали хлопці, відповіді яких вражали креативністю. У нелегкому двобої перше місце посіли дівчата, які самою назвою команди уже передбачили власну перемогу. Тож символ мудрості 2014 року на фізико-математичному факультеті у дівчат на чолі з капітаном команди Хілобок Світланою.
          Вітаємо команду переможниць і вдячні всім учасникам за яскраві емоції, цікаві відповіді та гарний настрій!

Щербак І., 422 група, Чепусенко О., 421 група

Кіноклуб

          Нещодавно, 12 лютого 2014 року на фізико - математичному факультеті проходив Кіноклуб. Для нас, це було новиною, несподіваною і дуже приємною. Адже після важкого навчання, всім хочеться хоча б трішечки відпочити, наприклад, переглянути кінофільм в колі друзів та знайомих. Нам був продемонстрований фільм «Примарний патруль». Ця кінострічка є цілком звичайною, нічого нового для мене не відкрила, але переглядом її я дійсно насолоджувалась. Фільм є легким, досить таки видовищним і дуже смішним. У кожній фразі головних героїв, в кожній сюжетній замальовці зустрічається багато гостреньких моментів, що викликають багато позитивних емоцій. В цілому посміялися ми від душі.
          Порадував всіх не тільки фільм, а й безкоштовний попкорн, якого до речі було 2 види =)
          Хотілось би виразити слова вдячності організаторам кіноклубу Пискун К. та Федоренко В. за те, що вони врахували побажання кожного з нас та влаштували теплу атмосферу. Та сподіваюсь, що гарний початок послугує натхненням на майбутнє.

Баранова Віта, 421 група

Щиро вітаємо з Днем Народження!

Грінченко
Ольгу Іванівну
(17.02)

Лимана
Федора Миколайовича
(22.02)

Стадника
Олександра Дмитровича
(23.02)

Шкурдоду
Юрія Олексійовича
(27.02)comments powered by HyperComments
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv