"ФізМат - вектор" №3(44) листопад 2012 (розмір 4,28 МБ)


Анонс:
Слово редактора:
2 стр.— Кіно
3-4 стр.— Алло, ми шукаємо таланти!
5 стр.— Підведемо підсумки
6 стр.— Фотоконкурс «Я - студент»
7 стр.— Юношеский турнир
8 стр.— Вітаннячка!)
          Всем приветик!!!
Великолепный концерт, как всегда, нам удался на славу! Первокурсники не перестают радовать своими талантами, так случилось и в этот раз. Хочется поблагодарить и ещё раз поздравить, участников всех конкурсов, этого месяца, с победами. Успехов и вдохновения! Так держать!

Лена Выдыш


Обьявления
Мероприятия
Конкурсы
Вы интересуетесь IT, у вас системное мышление и аналитические способности, внимательны к деталям? 
Приглашаем вас принять участие в олимпиаде по тестированию программного обеспечения 
«Алло, ми шукаємо таланти!»
Святкування ДНЯ СТУДЕНТА
Внимание!
Проводиться конкурс газет на тему: “Фото з життя студентів”. Креатив приветствуется ;)

Увага!
Студентський конкурс «Диплом не товар»

Алло, ми шукаємо таланти!

Тільки у нас і тільки перший курс кожен рік дивує своїми талантами!
Переживання та сльози - радість, та перемога!
Жага слави та страх!
Суворі суддівські “так” і “ні”...
Емоції зашкалювали! Талантам не стало на заваді поєднання і навчання, і репетицій. Вже за тиждень, коли часу стало в обмаль, конкурсантів ФІЗМАТу можна було зустріти будь-де, як на перервах біля розкладу, так і в коридорі гуртожитку цілими зграями, особливо цікавими були сольні виступи та дуети у кімнатах.
Можливо навіть більше переймалися не самі майбутні зірки, а їх тренери: Кобзенко Женя, Діденко Сергій та Ткаченко Оля. Вони намагалися поділитися своїм власним досвідом, щоб номери талантів були більш яскравими та цікавішими.

Фотоконкурс «Я - студент»

          Фізико - математичний факультет не припиняє дивувати всіх, причому не тільки успішністю, а й креативністю та неабиякою творчою наснагою. Так, у фотоконкурсі «Я - студент» ми зайняли І місце – запропоновані роботи дивували не тільки якістю, а й ідеями та їх реалізацією. У конкурсі стіннівок на тему «Студент XXI століття» наш факультет зайняв ІІІ місце - головні редактори газети здивували творчими знахідками і не залишили байдужими суворе журі. У найінтелектуальнішому конкурсі «Шпаргалки» наші студенти були дуже винахідливими і створили декілька кумедних композицій.
           Загалом наші зусилля були помічені, і 22 листопада на святковому концерті на честь Дня студента всі наші активісти одержали відзнаки. Також за високі досягнення у навчанні грамотою був нагороджений Лебединський Сергій, за активну участь у культмасовій роботі одержала подяку Кобзенко Євгенія. В конкурсі на найкращу кімнату в гуртожитку №3 перемогли дівчата Завалій Тетяна і Зубко Вікторія, за що одержали чудовий подарунок - набір чашок.
           Ми знову підтвердили звання не тільки найрозумнішого, а і найвеселішого та найкреативнішого з факультетів. Так тримати!
Бондар Лена 441 група

Юношеский турнир

          30 октября 2012 на Буковине состоялось торжественное открытие финального этапа XV Всеукраинского ученического турнира юных математиков имени профессора М. И. Ядренко. В турнире принимали участие 22 команды со всей Украины. Всеукраинский турнир математиков проходил на базе коммунальной областной общеобразовательной школы-интерната «Многопрофильный лицей для одаренных детей».
          В Черновицкую область, в качестве члена жюри финального этапа XV Всеукраинского турнира математиков, была приглашена и награждена, за активное участие в проведении турнира Мартыненко Елена Викторовна.
          Черновцы - уютный, гостеприимный городок, политический, культурный, и религиозный центр Буковины, с великолепной архитектурой - именно то место, где сохранился дух древних времен. А еще этот город называют "маленькой Веной".

Щиро вітаємо з Днем Народження!

Семеніхіну
Олену Володимирівну
(01.11)ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv