Ви тут: Головна ► Слово декана

 

Дорогі друзі!

     Передати соціальний досвід народу, бути посередником між поколіннями та гарантом буття народу в часі може лише Вчитель, який обізнаний з останніми досягненнями науки, володіє сучасними інформаційними технологіями та прагне увійти в майбутнє конкурентно спроможним фахівцем. Рівень знань та професійності вчителя значною мірою залежать від його фахової підготовки у вищому навчальному закладі.
     В цьому сенсі фізико-математичний факультет Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Мака­ренка завжди був і є чутливим до вимог часу, оскільки є генератором підготовки молодих педаго­гічних кадрів для навчальних закладів як Сумщини, так і України.
     Майже вісімдесят відсотків вчителів математики, фізики, інформатики, які сьогодні активно працюють в школах області, становлять випускники фізико-математичного факультету - найповажнішого за своїм віком і найпо­тужнішого структурного підрозділу Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка. Серед випускників факультету є Заслужені вчителі, Заслужені працівники освіти та науки України, доктори та кандидати наук, професори та доценти, керівники освітніх закладів різних рівнів, управлінь та адміністрацій, об'єднань та банківських установ.
     Підготовка освіченого вчителя - це інвестиція в майбутнє держави, яке ми створимо разом з вами!

 

Декан
фізико-математичного факультету,
кандидат педагогічних наук,
доцент
М.В. Каленик

 

ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv