Головна » Календар » Новини

ДСПЦ "Сигнал" - 35! Вітаємо з ювілеєм!
14.12.2015, 09:19

Від імені адміністрації та профспілки студентів фізико-математичного факультету СумДПУ ім. А.С. Макаренка висловлюємо щирі вітання з нагоди 35-річчя ДСПЦ «Сигнал» та подяку його незмінному керівнику Анохіну Євгену Васильовичу за його багаторічну і самовіддану працю у справі виховання підростаючого покоління!

Ми пишаємося тим, що за 35 років своєї діяльності ДСПЦ «Сигнал» вплинув на 2,5 тис. вихованців. Успіх і результативність роботи Центру відзначені на рівні Ради Європи, Нідерландів (МАТРА-КАП), фонду "Відродження", які постійно підтримують соціальні проекти.

Сьогодні у «Сигналі» 57 дітей і підлітків з 6 шкіл міста Суми. Керівник Центру опікується діяльністю громадського ліцею "Сузір’я", експедиціями, конкурсами проектів, олімпіадами з фізики, астрономії, математики.

Він не оминає увагою гартування та виховання здорового способу життя підростаючого покоління – під його керівництвом реалізується аматорський футбол, здійснюються мандрівки, функціонує наметовий табір. На особливу увагу заслуговує громадянське виховання у загонах скаутів, юних рятівників, юних футболістів-аматорів Сумщини.

Вітаємо із 35-річним ювілеєм ДСПЦ «Сигнал» і бажаємо колективу процвітання, невпинного творчого пошуку, дружньої підтримки та здійснення найсміливіших планів та мрій!

З найкращими побажаннями,
від фізико-математичного факультету!

  Додав: yur4ik | | Теги: сигнал, адміністрація, свято, ювілей, ДСПЦ, вітання
Переглядів: 1395 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv