Головна » Календар » Новини

З допомогою в школу-інтернат
13.04.2015, 13:11

7 квітня 2015 року студентське самоврядування фізико-математичного факультету СумДПУ ім. А.С. Макаренка відвідало школу-інтернат для дітей з особливостями психічного розвитку у селі Штепівка. Ми були в такому місці вперше, тому усі відчували хвилювання і певний острах, як перед екзаменом: не знаєш наперед, які будуть запитання і чи знаєш усі відповіді. Напевно, це і був екзамен, але життєвий.

Усе сталося не так, як думали, бо ми не очікували такого радісного настрою і щирих посмішок від дітей. Нам здавалося, що сміх та радість не є постійними гостями в цьому будинку. У наш час людина, маючи сім’ю, квартиру, гроші, чомусь не відчуває себе щасливою, прагне іншого і часто матеріального. У дитбудинку все навпаки: діти не мають дому, не мають сім’ї, позбавлені материнської любові, але сповнені щирих почуттів та жаги до життя.

Разом з вихованцями ми співали пісні, спілкувалися, грали, передали від сім'ї фізмату подарунки, але найціннішим для дітлахів стали наші міцні обійми та теплі посмішки. Ми побували у них на екскурсії, з нами спілкувалася завуч школи-інтернату, яка розповіла про побут та організацію навчання та вільного часу дітлахів, а також про людей, які працюють в інтернаті.

Після відвідування інтернату ми почували себе неоднозначно: з одного боку, ми розуміли, що зробили добру справу, а з іншого відчували, що наші життєві цінності дещо похитнулися – ми по іншому почали сприймати людські відносини, інакше поглянули на родинні взаємини.

Напевно, ця зустріч з вихованцями дитячого будинку змінила нас – ми вдячні дітлахам за це і обов’язково поїдемо до них ще не один раз.

  Додав: yur4ik | | Теги: україна, студенти, допомога, Штепівка, діти, благодійність, школа-інтернат
Переглядів: 1248 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv