Головна » Календар » Новини

Виїзний тренінг "Адаптація першокурсників до навчання"
30.09.2014, 12:45

27-28 вересня 2014 року за підтримки Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації та Сумського міського центру дозвілля молоді на базі відпочинку «Сонячна галявина» відбувся виїзний тренінг, присвячений адаптації першокурсників до навчання у Сумських вищих навчальних закладах.

Тренінг розпочався з розселення студентів по кімнатах та знайомства з порядком денним. Студенти під час кави-брейк познайомились, а потім завдяки організаторам пройшли «мотузковий курс», спрямований на командоутворення.

Згодом приїхав керівник управління молоді та спорту Сумської ОДА і розповів про права студентів, їхні обов’язки, а також описав ситуації, які можуть виникнути під час навчання. Згодом усі дивилися фільм про революцію 2004 року сумських студентів, які виступали проти об’єднання ВНЗ Сумщини. Увечері організатори влаштували святковий стіл та дискотеку.

Наступний ранок розпочався о 8.30 із зарядки. Після сніданку пройшли два тренінги, на яких розповідали про права студентів, роботу студентського самоврядування та порядок взаємодії студентства із адміністрацією вищих навчальних закладів, і вже увечері усі повернулись додому на комфортабельному автобусі Сумської футбольної команди.

Студенти фізико-математичного факультету Влад Первухін і Настя Степаненко, розповідаючи про роботу тренінгу, підтверджували доцільність проведення заходів такого рівня та зазначали про особливу дружню атмосферу, яку вдалося створити організаторам.

Чекаємо на подібні тренінги-семінари у межах фізико-математичного факультету та сподіваємось на плідну співпрацю з адміністрацією СумДПУ ім. А.С.Макаренка.Додав: yur4ik | | Теги: команда, права, адаптація, Знайомство, першокурсники, ода, тренінг, ВНЗ
Переглядів: 1038 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv