Головна » Календар » Новини

Студентське самоврядування нагородило кращих
27.05.2013, 18:09

    Закінчується навчальний рік, кожен студент чимось відзначився, хтось успіхами у навчанні, хтось спортивними перемогами, а є люди, робота яких залишається поза кадром. Студентське самоврядування вирішило підбити підсумки і нагородити людей, які протягом цього навчального року, іноді навіть не тільки встигали готуватись до занять, а й приймали активну участь у культурно-масовій роботі. Подякою були нагороджені культорг факультету - Кобзенко Євгенія, студентський декан - Бондар Олена та викладач кафедри інформатики - Юрченко Артем Олександрович, який неодноразово допомагав та підтримував студентське самоврядування. 
   Грамоти отримали найталановитіші та найактивніші студенти, які не лише танцювали, співали, приймали участь у концертах (Матяш Юрій, Пискун Катерина, Терещенко Ольга, Шарай Катерина, Скачков Данило), а й хореографи (Хілобок Світлана та Ткаченко Ольга). За інформаційну та комп'ютерну підтримку був нагоджений Кушнерьов Олександр, а за плідну працю - Одінцова Вікторія.
    Дякуємо всім, хто приймав активну участь у позанавчальному житті факультету та бажаємо творчих успіхів, перемог і успішно здати сесію!

 


Додав: yur4ik |
Переглядів: 1163 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv