Головна » Календар » Новини

Міс університет 2013
18.04.2013, 16:26

    Жінка – це втілення краси та чарівності. А дівчата нашого університету славляться неймовірною природною витонченістю та шармом, тому недаремно в СумДПУ ім. А.С. Макаренка проходив конкурс жіночої краси «Міс університет - 2013», який пройшов 17 квітня. 
    Одинадцять найвродливіших дівчат гідно представили себе на суд глядачів та журі, змагалися у конкурсах талантів. Дівчата мали змогу заявити про себе у чотирьох конкурсах. Традиційна візитівка у нетрадиційних образах – древніх жінок; улюблений літературний персонаж ХІХ-ХХ століть, конкурсантки станцювали «Танець сучасності». Останній вихід – в образах майбутнього – заплутав членів журі остаточно.
    Серед них брали участь студентка нашого улюбленого фізико – математичного факультету Анастасія Заточна. Не випадково саме вона й перемогла у номінації «Міс інтелект - 2013». Суворе журі гідно оцінило старання конкурсанток. Жодна дівчина не залишилася без титулу. А перемогу здобула студентка філологічного факультету (відділення слов’янської філології) Анастасія Ковальова.
    Завдяки зусиллям спонсорів усі учасниці отримали подарунки. Велика подяка спонсорам! Змагання пройшли на високому рівні, конкурсантки та глядачі отримали незабутні враження. Вітаємо дівчат з перемогами! Посміхайтесь щодня та при будь-якому настрої залишайтесь чарівними!
Додав: yur4ik |
Переглядів: 1193 | Рейтинг: 5.0/2
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv