Головна » Календар » Новини

Обласний інструктивно-методичний семінар
03.04.2013, 13:27

   3 квітня 2013 року на базі фізико-математичного факультету СумДПУ ім. А.С. Макаренка відбувся обласний інструктивно-методичний семінар «Організаційно-методичні аспекти проведення державної підсумкової атестації з математики в 9 і 11 класах у 2012-2013 н.р.»
   У роботі семінару взяли активну участь методисти районних (міських) методичних кабінетів відділів освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів, міських рад. На початку роботи семінару Петренко С.В., декан фізико-математичного факультету СумДПУ ім. Макаренка, провела презентацію навчального закладу, було обговорено можливості співпраці СумДПУ ім. А.С. Макаренка з навчальними закладами області. 
   У ході семінару Свєтлова Т.В., методист математики Сумського ОІППО, ознайомила присутніх з нормативними документами Міністерства освіти і науки України про проведення ДПА в 2012-2013 н.р., організаційно-методичними аспектами проведення державної підсумкової атестації з математики в 9 і 11 класах у 2012-2013 н.р., структурою завдань державної підсумкової атестації з математики в 9 та 11 класах, критеріями оцінювання навчальних досягнень учнів під час проведення державної підсумкової атестації з математики. Чашечникова Ольга Сирофімівна, професор кафедри математики СумДПУ ім. А.С. Макаренка, доктор педагогічних наук, у ході доповіді продемонструвала специфіку підготовки учнів до державної підсумкової атестації. Шишенко Інна Володимирівна, викладач кафедри математики СумДПУ ім. Макаренка, розказала про можливості дистанційного проекту «Математика для всіх» для актуалізації опорних знань учнів з математики. 
   Підведення підсумків семінару відбулося за круглим столом з обговоренням відповідних проблем та питань, що виникли у учасників у процесі роботи семінару.Додав: yur4ik |
Переглядів: 1255 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv