Головна » Календар » Новини

Наші на Всеукраїнському конкурсі математичних робіт
25.03.2013, 12:09
   З 21 по 23 березня 2013 року у приміщенні Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника (м. Івано-Франковськ) проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з математичних наук, на який був запрошений студент нашого університету Олександр Кушнерьов (4 курс, фізико-математичний факультет).
   Його дослідження стосувалося візуальної реалізації алгоритму Дейкстри (алгоритму пошуку найкоротшої відстані у графах) і викликало чималий інтерес на захисті уже в перший день другого туру. Безвідмовна робота середовища, створеного Олександром, показала, що ним було не тільки реалізовано алгоритм мовою програмування DELPHI, а і враховано всі граничні випадки математичної задачі, а також передбачено можливість вдосконалення коду при більш загальній постановці задачі.
   За високі досягнення О. Кушнерьов був відзначений грамотою організаторів конкурсу.
Вітаємо Олександра з успішним захистом своєї роботи і пишаємося тим, що в стінах фізико-математичного факультету СумДПУ ім. А.С. Макаренка готують не тільки кваліфікованих вчителів, а і перспективних молодих науковців!
Додав: yur4ik |
Переглядів: 1241 | Рейтинг: 5.0/3
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv