Головна » Календар » Новини

Перший раз, на практику в школу!
23.03.2013, 17:08

   В системі підготовки вчителя важливе місце належить педагогічній практиці. Вона є зв’язуючую ланкою між теоретичним навчанням майбутніх вчителів та їх самостійною роботою в навчально-виховних закладах, надає досвід педагогічної діяльності. Ще навчаючись у школі, напевно, кожному було цікаво: як воно – бути вчителем?! І ось, хоч на нетривалий термін, ми побували в ролі педагога. 


   У перший день практики нас позитивно вразила школа, привітність вчителів. Заступник директора Крівленко Ліна Миколаївна розповіла про школу, досягнення учнів та показала кожному свій клас. Хвилюючись, ми переступали поріг, а там з нами віталися близько 20 маленьких енерджайзерів. Класні керівники – дуже милі, добрі, щирі жінки. Вони настільки цікаво і захоплююче проводили уроки, що нам знову хотілося повернутися в молодші класи. 
   Ці дні педагогічної практики запам’ятаються нам назавжди: знайомство з учнями, ігри на перервах, виховні заходи, а головне, ці іскорки в очах, щире бажання вчитися та дізнаватися щось нове. Діти демонстрували високу активність, рухливість, старанність. Ми отримали величезне задоволення від спілкування з ними. 

 

   Шкода, що педагогічна практика триває лише один тиждень. Нам усім було дуже сумно прощатися з учнями, учителями та школою.

 

Записи студентки 2-го курсу!


Додав: yur4ik |
Переглядів: 1272 | Рейтинг: 5.0/2
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv