Головна » Календар » Новини

МАЙСТЕР-КЛАС З ПРОГРАМУВАННЯ: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР У ДІЇ
20.03.2013, 13:53

   20.03.2013 продовжив роботу науково-методичний семінар «Навчання інформатики: професійне зростання і творчий пошук». Вчителі Буринського, Глухівського, Конотопського, Краснопільського, Сумського районів та міст Конотопа і Сум відвідали майстер-клас з візуального програмування. Програма роботи семінару передбачала знайомство з ідеями об’єктно-орієнтованого програмування та середовищем DELPHI. Учасники семінару, крім опанування теоретичних основ курсу, спробували самі створити прості додатки, які використовують анімацію.

     Семінар започатковано влітку 2011 року. Він проводиться на базі кафедри інформатики фізико-математичного факультету СумДПУ ім.А.С.Макаренка. Серед основних завдань семінару –поліпшення якості підготовки молоді через підвищення кваліфікації вчителів інформатики Сумщини, моніторинг використання електронних навчальних засобів у шкільній освіті, впровадження електронних освітніх ресурсів у навчальний процес.

       Учасники семінару підтвердили тезу про необхідність підвищення кваліфікації в галузі програмування в умовах розбудови інформаційного суспільства і наголосили на доцільності проведення таких заходів.  


 Додав: yur4ik |
Переглядів: 1351 | Рейтинг: 4.8/5
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv