Головна » Календар » Новини

Професійне зростання вчителя інформатики
24.01.2013, 11:13
 

23 січня на базі фізико-математичного факультету СумДПУ ім. А.С. Макаренка відбувся науково-методичний семінар «Навчання інформатики: професійне зростання і творчий пошук». Його співорганізаторами виступили Сумський обласний інститут післядипломної освіти та Лабораторія використання ІТ в освіті (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Семеніхіна О.В.).

Вчителі Сумської області мали змогу не тільки поглибити свої знання в галузі сучасної інформатики, а і розповісти про власні напрацювання у використанні інформаційних технологій в професійній діяльності.

Особливим був виступ провідного доцента кафедри інформатики, кандидата фізико-математичних наук, доцента Шамоні В.Г., який був присвячений формалізації чисел. Присутні мали змогу зрозуміти ідеї та технології, покладені в основу побітового кодування натуральних, цілих і дробових чисел, підходи до формалізації чисел форматів half, single, double, extend.

Зустріч вчителів інформатики та методистів підтвердила необхідність обміну досвідом, тому було вирішено продовжити співпрацю і наступний семінар провести вже в березні цього року.


Програма семінару

Умови участі у семінаріДодав: yur4ik |
Переглядів: 1303 | Рейтинг: 5.0/2
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv