Головна » Календар » Новини

Звіт конференції ІТМ*плюс-2012
21.12.2012, 11:22

6-7 грудня 2012 року відбулася Міжнародна науково-методична конференція «Розвиток інтелектуальних умінь і творчих здібностей учнів та студентів у процесі навчання дисциплін природничо-математичного циклу (ІТМ*плюс-2012)», яка була організована та проведена на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Інституту педагогіки АПН України, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Брянського державного педагогічного університету імені академіка І.Г. Петровського (Росія), Мозирського державного педагогічного університету імені І.П.Шамякина (Бєларусь), Московського міського педагогічного університету, Факультету математики та інформатики Пловдивського університету ім. Паісія Хілендарського (Болгарія), Науково-дослідної лабораторії змісту і методів навчання математики, фізики, інформатики СумДПУ ім.А.С.Макаренка.

 

У роботі конференції взяли участь 323 особи, зокрема, 26 докторів наук та професорів, 95 кандидатів наук та доцентів із США (штат Атланта), Болгарії (м. Пловдів), Росії (м. Москва, м. Брянськ, м. Солікамськ, м. Владикавказ, м. Ярославль, м. Курськ), Білорусії (м. Могильов, м. Мозир, м. Мінськ, м. Вітебськ) та України

Учасники конференції представляли різні закордонні організації та наукові школи.

 

На пленарному засіданні 6 грудня виступили провідні вчені у галузі математики та методики навчання математики. 

6 грудня в рамках роботи конференції спільно з ІМЦ (Ткаченко В.М.) була проведена Школа молодого стажиста.

7 грудня відбулися секційні засідання, на яких продовжилося обговорення актуальних проблем природничо-математичної освіти. У роботі секційних засідань та круглих столах брали активну участь також студенти 4 та 5 курсів фізико-математичного факультету.

Також в рамках співпраці з СОІППО (Свєтлова Т.В.) був проведений круглий стіл для вчителів математики Сум та Сумської області, де взяли участь 40 вчителів математики, зокрема, Азаренкова А.І. (СПШ № 10), Фесенко В.А. (СПШ № 7), Сергієнко Л.В. (ЗОШ № 2), Чмирьова Л.Г. (ЗОШ № 27), Шапочка І.А. (ЗОШ № 15), Саранчук О.В. (Великочернеччинська ЗОШ) та інші.

 

ДЕТАЛЬНІШЕДодав: yur4ik |
Переглядів: 1285 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv