Головна » Календар » Новини

Звіт конференції "НПК - 2012"
06.12.2012, 20:45
На фізико-математичному факультеті уже традиційно відбулася ІІІ міжвузівська науково-практична конференція «Наукова діяльність як шлях формування професійних компетентностей майбутнього фахівця» студентська наукова конференція, яка з кожним роком стає більш масштабною. Наразі в ній прийняли участь молоді науковці. На пленарному засіданні слухалися доповіді не тільки поважних науковців, а і молодих вчених, викладачів Інституту прикладної фізики НАНУ, НПУ ім. М.П. Драгоманова, Сумської академії банківської справи, та СумДПУ ім. А.С. Макаренка. 


Особливим виявилося знайомство з досвідом впровадження віртуального навчання Національного педагогічного університет ім. М.П. Драгоманова. Директор Інституту Інформатики Кудін А.І. та його заступник Жабєєв Г.В. презентували свої напрацювання в галузі використання ІТ під час підготовки абітурієнтів не тільки у віддалених куточках України, а і за кордоном.
Перший день конференції, окрім наукових досягнень, порадував присутніх ще й спортивними. Переконатися в цьому можна було на «великому футболі» між збірними викладачів і студентів фізико-математичного факультету СумДПУ та Інституту Інформатики НПУ ім. М.П. Драгоманова. Гра була захоплюючою, футболісти показали якісну гру, а вболівальники – нестримні емоції. Наприкінці матчу обидві команди були нагороджені медалями і пам’ятними дарунками.
 

Під час роботи ІІІ міжвузівської науково-практичної конференції НПК-2012 проводився ще один захід – відбулася зустріч студентських активів СумДПУ ім. А.С. Макаренка та Інституту інформатики НПУ ім. М.П. Драгоманова. Запрошені і проректор з навчально-виховної роботи та представник позанавчального відділу. Обговорювалося багато питань, серед яких – особливості навчання вишів, взаємодія студентського самоврядування і профкому, наукова діяльність. Не залишилися поза увагою і фінансові питання. Особливо запам’яталася розповідь голови студради Інституту інформатики про свій університет.


В рамках проведення ІІІ міжвузівської науково-практичної конференції «Наукова діяльність як шлях формування професійних компетентностей майбутнього фахівця» відбулося підписання договору про співпрацю між Інститутом інформатики НПУ ім. М.П. Драгоманова та фізико-математичним факультетом СумДПУ ім. А.С. Макаренка. Урочистості набули високого статусу завдяки присутності адміністрації обох університетів: проректора з дистанційної освіти та інноваційних технологій навчання НПУ ім. М.П. Драгоманова доктора фізико-математичних наук, професора Кудіна А.П. та ректора СумДПУ ім. А.С. Макаренка професора Кудренка А.І.
Додав: yur4ik |
Переглядів: 1550 | Рейтинг: 5.0/2
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv