Головна » Календар » Новини

Вибори голови студентського самоврядування
10.10.2012, 12:12
     Студентський декан на фізико-математичному факультеті обирається раз на рік. Термін для Белявського Олександра добігав кінця і слід готуватися до виборів нового.

АНОНС
    9 жовтня були представлені два кандидати на посаду голови студентського самоврядування: Ткаченко Ольга та Бондар Олена. За результатами підрахунків з відривом в 10 голосів перемогла Бондар Олена.


І ТИЖДЕНЬ вересня 2012 р.
      Поширюються чутки, а як відомо, поширюються вони зі швидкістю звуку, про те, що Бондар Олена без 10 хвилин студентський декан. Тим часом сама Олена спростовує цю інформацію. А ми всі знаємо, що студ. Декан на факультеті обирається раз на рік і термін Белявського О. добігає кінця.

ІІІ ТИЖДЕНЬ вересня 2012 р.
     На черговому старостаті було прийнято рішення провести опитування: кого самі студенти бажають бачити на посаді голови студентського самоврядування. За результатами виділено п’ять кандидатур: Белявский Олександр, Бондар Олена, Одинцова Вікторія, Ткаченко Ольга, Фалько Олександр.

ІV ТИЖДЕНЬ вересня 2012 р.
     Виявили бажання балотуватися лише Ольга та Олена. Дівчата представили свої програми та почали збирати команди однодумців.


9 жовтня 2012 р.
     В 301 ауд. зібралися студенти фізико-математичного факультету (227 осіб). Спостерігачами виборів були декан факультету Петренко Світлана Віталіївна та заступник декана з навчальної роботи Каленик Михайло Вікторович. Відбулися дебати і, коли всі питання один до одного були вичерпані, бажаючі з залу мали нагоду запитати кандидатів про виборчі програми та бачення способів їх впровадження. Потім відбулося таємне голосування. За результатами підрахунків з відривом у 10 голосів перемогла Олена Бондар.


Отже, маємо нагоду привітати факультет з новообраним студентським деканом, а Олені побажати сил та наснаги у втіленні власної програми розвитку студентського руху на факультеті, в чому ми всі їй будемо сприяти:)


Олена Бондар, студентський декан факультету.

Ось і пройшли вибори. Шалена кількість емоцій, переживань і подій, але все це лишилося позаду. Відтепер основним завданням є виправдати довіру студентів. Я дуже вдячна всім, хто допомагав мені до виборів складати програму і проводити агітацію – відверто кажучи, це для мене було найскладнішим, не хочеться давати «пусті» обіцянки або казати те, чого насправді немає і бути не може. Вибори пройшли спокійно, не була порушена процедура голосування. Звісно, уникнути провокаційних запитань не вдалося, але це добре, тому що виборці мають знати все про кандидатів і свідомо робити вибір. Дуже порадувало й те, що між кандидатами не було ворожнечі. Власне, я йшла на вибори з гарним ставленням до опонентки і не змінила власну думку. Вважаю, що Ольга – сильний опонент, активна і незалежна людина, у якої є чому вчитись. 
   Щодо виконання програми – то будемо робити все, але поступово. Найближчі плани – участь у  конкурсі «Алло, ми шукаємо таланти», а також поїздка в Штепівський інтернат. У подальшому планую плідно працювати і дуже сподіваюся на підтримку студентства!

Додав: yur4ik |
Переглядів: 1412 | Рейтинг: 3.7/3
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv