Головна » Календар » Новини

І формули вчать і в футбол грають
02.11.2012, 00:19

Вже всьоме  на фізико-математичному факультеті  Сумського педагогічного університету змагались за  кубок декана з футзалу.  Вдруге головний приз виборола команда «Випускників».

За 7-й кубок декана фізмату змагались 7 команд: нинішні студенти, випускники та викладачі. У матчі за третє місце зустрілись  3-й та 5-й курси.  Гра закінчилась з рахунком 5:2 на користь молодших.  У фінальному двобої зустрілись «Випускники» та «першокурсники».  Перемогу здобули більш  досвідчені. Ще у першому таймі «Випускники» двічі вразили ворота новачків.

Після перерви їм  вдалося забити ще 2 м’ячі. Тож, 4:0 на користь «Випускників».

Головний приз змагань «Випускники» виборюють  вдруге поспіль. Наступного року налаштовані теж лише перемагати.

Кращим гравцем нинішнього турніру став футзаліст «Випускників» Сергій Козолуп. За найбільшу кількість забитих м’ячів, відзначили бомбардира команди-переможниці   Михайла Тимощенка. А от найвправнішим воротарем визнали першокурсника Андрія Невдачина.

Додав: yur4ik |
Переглядів: 1255 | Рейтинг: 5.0/2